Ön itt van: HomeAktuális programokProgramokPEACE / FRIEDEN / BÉKE kiállítás a Városi Galériában

PEACE / FRIEDEN / BÉKE kiállítás a Városi Galériában

varosi galeria epulet belyeg1x1 fgaleria beke belyeg 201810

(2018. október 20-ig Lakatos László időszaki kiállítása tekinthető meg a Városi Galériában.)

A Viski Károly Múzeum Kalocsa tisztelettel meghívja Önt és kedves ismerőseit a Városi Galériába 2018. október 26-án (pénteken) 17 órára a PEACE / FRIEDEN / BÉKE című időszaki kiállítás megnyitójára.

Köszöntőt mond: Romsics Imre múzeumigazgató Viski Károly Múzeum Kalocsa
A kiállítást megnyitja: Kolja Kramer művészettörténész MOYA -- Museum of Young Art
A megnyitón közreműködik: Betlenné Dajkó Ágnes és Csupor Balázs a Kalocsai Liszt Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola pedagógusai és Molnár Roland (szavalat)

Tizenhat fiatal osztrák és magyar művész mutatja be állásfoglalását a béke összetett kérdésével kapcsolatosan: Zara Alexandrova, Timna Barci, Arang Choi, Naomi Devil, Annika Friedrich, Ágnes Gazdag, Zs. Gesztelyi Nagy, Jana & JS, Bea Kusovszky, Sára Osgyáni, Maximilian Otte, PEKS, Kati Verebics, Video Oner, Yun Wang, Ágnes Zászkaliczky

A kiállítás megtekinthető: 2018. október 26-tól november 10-ig, vasárnap és hétfő kivételével naponta 10-12 és 14-17 óráig a Városi Galériában (6300 Kalocsa, Szent István király út 12-14.) (térkép). A kiállítás és a megnyitó ingyenesen látogatható.

Megnyitó Facebook esemény
Városi Galéria Facebook oldala