Ön itt van: HomeHírekKalocsai Múzeumbarátok Köre szja 1% felajánlás

Kalocsai Múzeumbarátok Köre szja 1% felajánlás

A Kalocsai Múzeumbarátok Köre a kalocsai Viski Károly Múzeum barátait, támogatóit egyesíti. Tagjai a múzeum legfontosabb társadalmi bázisát alkotják. A Kör támogatja a Viski Károly Múzeum gyűjteményeinek a gyarapítását, népszerűsíti a múzeum rendezvényeit és fölkarolja a helyismereti könyvkiadást.

Kérjük Önöket támogassák a Kalocsai Múzeumbarátok Körét személyi jövedelemadójuk 1%-ának felajánlásával. Kérjük továbbá, hogy ismerőseik és barátaik között is népszerűsítsék Körünket. Köszönjük mindazoknak a támogatást, akik felajánlásaikkal segítették a Kalocsai Múzeumbarátok Körét.

A Kalocsai Múzeumbarátok Köre adószáma: 19051846-1-03

Az szja 1%-os felajánlásáról az e-SZJA webes felületen, az ÁNYK segítségével vagy papíralapon nyilatkozhat. Információ: https://nav.gov.hu/ado/szja1_1/11-os-rendelkezes-2023-ban/11-os-rendelkezes-2023-ban

Kalocsai Múzeumbarátok Köre