Schöffer Miklós, az ember a művészet mögött kiállítás a Nicolas Schöffer Gyűjteményben

schoffer allando19 201912 plakat kw

A Schöffer Miklóstól Nicolas Schöfferig ívelő életút személyes oldalát mutatja be a 2019.12.06-án 17 órakor nyíló új állandó kiállítás. A Kalocsán született a Párizsban híressé lett művész hagyatékából, személyes tárgyaiból, fotóiból rendezett kiállítás bepillantást enged a művész mindennapjainak különleges világába.

A Viski Károly Múzeum Nicolas Schöffer Gyűjteménye tisztelettel meghívja Önt és kedves ismerőseit 2019. december 6-án 17 órára Schöffer Miklós, az ember a művészet mögött című állandó kiállításának megnyitójára.

A kiállítást megnyitja: Simon Zoltán alpolgármester
Közreműködik: Tóth Viktor -- gitár

17:30-tól Schöffer Ki-Mit-Tud? (ajánlott korosztály: 10-16 évesek) és
Dobozba Zárt Fényvarázs múzeumpedagógiai foglalkozás (ajánlott kirolsztály: 6-10 évesek)

A kiállítás megtekinthető: nyitvatartási diőben
Helyszín: 6300 Kalocsa, Szent István király út 76.
A kiállítást az Emberi Erőforrások Minisztériuma támogatta

terkep m i g beta w schoffer kw